لیست قسمت‌ها (صفحه 1)

S01E01-Parade Pop - Power Struggle
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E02-Race Rescue - Secret Inspection Day
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E03-Cake Escape - Action
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E04-Shortcut Coaster - Teamwork Topping
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E05-Ping Pong Ding Dong - The Secret Guide
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E06-Super Pig - Making a Splash
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E07-Flame Says No - New Tricks
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E08-Detective Pecky - Mega Drill
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E09-Smart Tech - Whoops
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E10-Stripes' Mystery - Dance Off
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E11-Poopmageddon - Night Shift
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E12-Splash Bottles Up - Big Hero Splash
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E13-Job Swap - Prickles Lucky Penny
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E14-Rocket Fox - Fix It Flame
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:
S01E15-Double Catapult - Shut Down
1402-11-05 تاریخ بار‌گذاری:

درباره انیمیشن Big Tree City

انیمیشن شهر درختان بزرگ (Big Tree City)، درباره‌ی ماجراهای سرگرد پریکلز و تیم تحت فرمان اوست. آن‌ها وظیفه دارند از شهروندان شهر درخت بزرگ محافظت کنند. چالش‌ها و داستان‌هایی که در این مسیر برای این سرگرد وظیفه‌شناس و اعضای تیمش و همچنین تعاملات‌شان با ساکنین شهر رخ می‌‎دهد، موضوع کارتون سریالی Big Tree City است. دانلود Big Tree City که دارای لهجه امریکن است، برای کودکان 6 سال به بالا که در مسیر دوزبانه شدن از طریق انیمیشن‌های انگلیسی را دارند مناسب است.
کارتون شهر درخت بزرگ، سرشار از نکات آموزنده است؛ غلبه بر ترس، همفکری و همیاری، ارزشمند شمردن، نوع دوستی و کمک‌رسانی، رعایت اصول و نکات ایمنی، استفاده از مهارت‌‎های حل مسئله و بسیاری نکات مثبت اخلاقی در جای جای این کارتون گنجانده شده است. همه‌ی کاراکترهایی که در این سریال نقشی بر عهده دارند، شخصیت‌هایی مثبت و الگوی مناسبی برای بچه‌ها هستند. آن‌ها به کمک همدیگر سعی دارند شهر محل زندگی‌شان را به شهر مناسب‎تری از هر نظر برای زندگی تبدیل کنند. تمام نکات آموزشی این کارتون در قالب تجربه‌های معمول زندگی به نمایش در آمده است و روی هم رفته به کودک کمک می‌کند مهارت‌‎های اجتماعی مورد نیاز دنیای امروز را یاد بگیرد.
انیمیشن شهر درخت بزرگ، ساخت کشور آمریکا است و در سال 2022 به پلتفرم نتفلیکس معرفی شده است. ژانر این اثر، اکشن، داستانی و ماجراجویانه است و تاکنون یک فصل 15 قسمتی از آن منتشر شده است. مدت زمان هر اپیزود از آن در حدود 20 تا 25 دقیقه است و مخاطب هدف این انیمیشن کودکان بالای 6 سال هستند. صداپیشگان مشهور و حرفه‌ای، مانند چون جوزف بالدراما، لوسی کاپری، مارک بنتون، لوسی مونتگومری، نیومی مک دانلد، هیوی اوگریدی، هالی تیلور و ناریندر سارما کار دوبله و صداگذاری کارتون شهر درختان بزرگ را بر عهده داشته‌اند.

دانلود کارتون شهر درخت بزرگ

دانلود انیمیشن سریالی Big Tree City را به دلایل زیر به شما توصیه می‌کنیم:
  • کارتون Big Tree City حاوی نکات آموزنده‌ی فراوانی برای کودکان دبستانی و پیش از دبستان است. کودک با تماشای این کارتون یاد می‌گیرد برای داشتن شهر و محل زندگی بهتر، باید ابتدا از خودش شروع کند و نقش فعال خودش را مد نظر قرار دهد. تمام شخصیت‌های این کارتون در طول روز سعی می‎کنند شهر خود و دنیای اطرافشان را به محل امن‌تری تبدیل کنند.
  • نوع دوستی و کمک به همدیگر از ارزش‌های مهمی است که این انیمیشن سعی دارد به کودکان القا کند.
  • تماشای این کارتون باعث افزایش اعتماد به‎ نفس و تقویت خودباوری در کودکان می‌شود. کودک با تماشای این کارتون یاد می‌گیرد بر ترس‌‎هایش غلبه کند و حضوری فعال در اجتماع داشته باشد.
  • تنها یک سال از ساخت کارتون شهر درختان بزرگ می‌گذرد و محتوای آن به روز و منطبق بر شرایط امروز دنیا است. این کارتون هم برای دختران و هم برای پسران مناسب است.
  • انیمیشن شهر درخت بزرگ دارای گرافیک بالا و رنگ‌های بسیار جذابی است به طوری که حتی بزرگسالان نیز از تماشای تصاویر جذاب آن لذت می‌برند.
  • این انیمیشن نه تنها از نظر مباحث اخلاقی و آموزشی ممتاز است، بلکه از حیث آموزش زبان به کودکان و نوجوانان نیز یک اثر نمایشی مناسب و نمونه است. بیان درست و ادای پاکیزه کلمات از ویژگی‌های مثبت این انیمیشن از منظر زبان آموزی است.
اگر فرزندتان به این انیمیشن علاقه دارد، دانلود انیمیشن Octonauts را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم.

سوالات متداول

1- دانلود Big Tree City برای چه رده سنی مناسب است؟

دانلود انیمیشن شهر درخت بزرگ برای کودکان 6 سال به بالا توصیه می‌شود. برای دسترسی به سایتر انیمیشن های انگلیسی مناسب 6 سال به بالا اینجا کلیک کنید.

2- انیمیشن Big Tree City چه لهجه‌ای دارد؟

شهر درختان بزرگ ساخت کشور آمریکاست و لهجه امریکن دارد.

3- آیا کارتون شهر درختان بزرگ در وبسایت شما زبان اصلی است؟

بله دانلود انیمیشن Big Tree City زبان اصلی (انگلیسی) از وبسایت ما قابل انجام است.

4- انیمیشن شهر درختان بزرگ چه نکات آموزنده‌ای دارد؟

این کارتون دارای مفاهیم آموزنده‌ای از جمله: غلبه بر ترس، همفکری و همیاری، ارزشمند شمردن، نوع دوستی و کمک‌رسانی برای کودکان است.

5- چطور کارتون Big Tree City را دانلود کنم؟

دانلود شهر درختان بزرگ از طریق وبسایت و اپلیکیشن آموزش انگلیسی کودکان همه چیزدان میسر است. اگر قصد مشاهد این انیمیشن روی تلویزیون را دارید، می‌توانید این مجموعه را به صورت تک قسمت و یا گروهی از وبسایت ما دانلود کنید. آموزش دانلود از وبسایت را از اینجا مشاهده کنید.

6- کارتون شهر درخت بزرگ چند فصل دارد؟

تاکنون یک فصل 15 قسمتی از این مجموعه انیمیشنی جذاب منتشر شده که می‌توانید به طور کامل آن را وبسایت پرورش کودک دوزبانه و چندزبانه همه چیزدان دانلود و یا آنلاین تماشا کنید.